יום ו', ו’ באלול תשע”ח
ספורט עם המורה ויקה, משחקים חדשים ומגוונים, ציור בצבעי ידיים, ושימוש בחומרים שונים, פעילויות חוץ שונות, ריקוד וניגון וגם כתיבה וקריאה, אבל בעיקר הרבה כיף בבית הספר של הקיץ.
קרא עוד...
בטקס מרגש שערכו כיתות א2 ו-א3 ובארוחה חלבית משותפת, חגגנו את חג השבועות בבית הספר.תודה לאסתאר, קארן, תמר, קובי אב הבית, לבוריס המאבטח ולירון שהתגייס לסייע ביום האירוע.
קרא עוד...
קרא עוד...
תודה לכתה ב2 ולמורה אתי על הובלת טקס האביבתודה לכל הצוות על ארגון סדר פסח שכבתי מכובד ושמח!חג שמח וחופשה נעימה לכולם!
קרא עוד...
תודה !! לכל שוטרי פ"ת ובראשם רמי אבא של ליאם עמרם, ולמורה רויטל...על ארגון היום החוויתי לקרוב בין תלמידי עוזי חיטמן, לשוטרים , כבאים והשרות הוטרינארי. אירוע מרגש, מקרב ומרתק של התנסות והכרת הכלים, התפקידים והאנשים שמאחוריהם...
קרא עוד...
שותפויות- למידה בשיתוף עם תלמידים מבתי ספר אחרים ועם הקהילה
קרא עוד...
קרא עוד...
התנסות ביוזמה, מכירות, סחר חליפין
קרא עוד...
תודה לאסף אבניאל אבא של ליאם מכתה ב2 ולאבישי תורג'מן אבא של ליאת מכתה א3 על התגייסותם להעשיר את תלמידי ביה"ס בידע בנושא חשמל: זהירות, ייצור, מכשירים ועוד.אנו מזמינים מומחים נוספים מתחומי דעת שונים לבוא וללמד את תלמידנו
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יצאנו לפלמחים לטיול שנתי, מסלול צעידה, הצומח והחי, דיונות חול וחוף פלמחיםהיה כיף !!תודה להורים המלווים
קרא עוד...
תודה רבה למורה אתי ולכתה ב2 על ארגון חגיגת יום המאה ..פעילויות חוויתיות סביב 100 (ימי לימודים). תודה לכל ההורים שטרחו והכינו עוגות לכבוד יום המאה. תודה למורות על הפעלת הילדים ולקובי אב הבית על הסיוע.
קרא עוד...
"...כי האדם הוא עץ השדה.."לצפייה בתמונות דפדפו בעזרת החיצים ימינה ושמאלה
קרא עוד...
היום הירוק בבית הספר...תודה מקרב לב לכל המתגייסים: ההורים, צוות המורות,הדס, קובי אב הבית,סימונה, שוש ואביבה, והתלמידים היקרים.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יום ההורים התקיים באווירה נעימה ומקצועית. הילדים התנסו במכירת מוצרים ובקידום מיזם " ילדעת", התרגשות רבה..תודה לוועד ההורים על הסיוע !
קרא עוד...
קרא עוד...
תודה לאלקי ולועדת השחמט על הארגון הנפלאהילדים נהנו מאד
קרא עוד...
תודה ליעל רכזת הזהירות בדרכים על פעילויות היום.התחלנו בצפייה בהצגה, פעילויות הסברה וסיפורים בכתה,ופעילויות יצירה.נמשיך לאורך כל השנה בחינוך והגברת המודעות לזהירות בדרכים
קרא עוד...
יום שכולו פעילות בנושא בריאות, ספורט ושיתופי פעולה...תודה מקרב לב לכל ההורים שתרמו להצלחת היום, ההורים המרצים (והסבתא), ההורים שסייע כצוות הקמה והפעילו את הילדים בתחנות וההורים שסייעו בגיוס חומרים (משפ' רוזנבלט וקמיל)תודה מיוחדת לתמר המורה לחינוך גופני על הארגון הנפלא, ולוועדת הספורט המסורה שהעבירה הרצאות בכיתות וסייעה בארגון כל האירוע !! ישר כח ותודה לכולם.
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידי שכבת ב' ציינו את קבלת התורה בטקס מרגש עם ההורים
קרא עוד...
חדשות
אירועים
קישורים לילדים
מידע להורים
דבר המנהלת
תכניות לימודים
תקנון בית הספר
לקראת כתה א'
מתוך אתרי הכיתות
ארכיון
כתבות תשע"ג  
ארכיון כתבות תשע"ד  
ארכיון כתבות כיתות תשעד  
ארכיון כתבות תשע"ה  
למידה בשעת חירום